Koszulki BIEGAMPOLODZI.PL

Jak każdy z członków naszego Teamu oczekiwałem na koszulki, które miały być rozdane podczas „Biegu Fabrykanta”. W projekt bardzo mocno zaangażował się Koordynator Temu „Robin” który przez około miesiąc szukał firmy, która zrealizuje zamówienie. Do tego zajął się też przygotowaniem projektu i nadruków. Zgodnie z wszystkimi ustaleniami osoby zainteresowane dostarczyły koszulki Robinowi do końca lipca. Warunki z firmą realizującą projekt zostały ustalone i jak napisałem na wstępie koszulki miały być gotowe na „Bieg Fabrykanta”. Niestety dzięki wspaniałomyślności kilku naszych kolegów z Teamu cały trud włożony w projekt został  zaprzepaszczony.
Poniżej informacja od Piotrka, z którym w dniu wczorajszym długo na ten temat rozmawiałem. Wszelkie decyzje podejmiemy po sobotnim biegu na spokojnie. Szkoda tylko, że przez garstkę nieodpowiedzialnych osób ucierpiał cały zespół.
Bartłomiej Sobecki
Biegampolodzi.pl

No, to temat koszulek zakończyliśmy. Niestety, z negatywnym skutkiem. Odbierając od Was koszulki byłem przekonany, że mam do czynienia z rozsądnymi ludźmi. Okazało się jednak, że część osób chcących zrobić sobie koszulki w ramach grupy biegampolodzi.pl nie dorosła do tego miana. Ile trzeba mieć tupetu, aby oddać do nadruku brudną, przepoconą koszulkę? Ciekawe czy taki delikwent miałby ochotę sterczeć przy prasie, gdzie podczas wykonywania nadruku wydobywa się para a wraz z nią smród ludzkiego potu?

Brakuje mi słów, aby wyrazić jak jestem wq…..y, a najchętniej bym napisał wprost komu zawdzięczamy brak koszulek . Jednak myślę, że to i tak nic by nie zmieniło, więc oszczędzę tym kilku „czyściochom” wstydu…Najbardziej jednak jest mi przykro, bo znakomita większość grupy dostarczyła mi nowe, świeżutkie koszulki, ale przez te kilka osób całe zamówienie trafił szlak.
Nie muszę dodawać, że moje ostre słowa są skierowane właśnie do tych „mądrych”. Niech nikt, kto przekazał mi koszulkę nową nie bierze ich do siebie.
Myślę, że oczywistym jest, że ja ze swojej strony kończę temat wykonania nadruków na koszulkach. Przed Biegiem Fabrykanta będę oddawał zarówno koszulki jak i pieniądze, które mi wpłaciliście. Jeśli ktoś nie będzie mógł być na biegu niech Się ze mną kontaktuje. Umówimy się na odbiór indywidualnie.

Piotr „Robin”  Szymczak
Koordynator
Biegampolodzi.pl

Powiązane Posty