Integrujemy się… podwójnie.

O spotkaniu 26 maja po biegu ulicą Piotrkowską już wiecie, a jeśli ktoś nie wie zapraszam do mnie po bliższe info. 🙂 Natomiast pojawił się pomysł na spotkanie w Ogrodzie Botanicznym. Oto krótka informacja.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE:
W związku z ustaleniami poczynionymi na naszej pierwszej majóweczce przesyłam bliższe informacje dotyczące wspólnej integracji.
Chcemy zorganizować grila w Ogrodzie Botanicznym, możliwe terminy to 18 maja i 9 czerwca. Koszt 240 zł (do podziału na wszystkich uczestników + 4 zł bilet wejściowy). W cenie jest dostęp do altany z murowanym grilem, opał i prąd. Czas trwania imprezy do 8 h. Teoretycznie max. do 22-giej, ale praktyka mówi co innego, kwestia dobrej negocjacji, więc jest szansa przedłużenia do ok. 24-tej :). Wstępną rezerwację już zrobiłam musimy tylko się zadeklarować i wybrać najdogodniejszy termin.
W poniedziałek muszę dać odpowiedź. Myślę, że wyjdzie ok.20 zł/osobę ???(ew. nadwyżka pójdzie na poczet zaopatrzenia imprezy :):):)). Proszę o informację na forum albo bezpośrednio do mnie na maila: joanaadamskaMAŁPKAgmail.com. Jeżeli spotkanie dojdzie do skutku, w przyszłym tygodniu będę zbierała opłaty, żeby w odpowiednim czasie podpisać umowę. Wszelkie pomysły, uwagi, sugestie są mile widziane…

Najważniejsze informacje:

koszt od osoby: 25zł

start imprez: 18 maja godz. 18

wpłaty możecie przesłać na: 83 1500 1546 1015 4012 7263 0000 z dopiskiem BBQ oraz swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Pozdrawiam,
Joanna Adamska

Powiązane Posty