Wracamy na trasy biegowe

Akademia Sport i Zdrowie, organizator takich imprez jak Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run i Biegu 3 Króli, zaprasza do Lasu Łagiewnickiego na pierwsze po długiej przerwie zawody biegowe. Impreza planowana jest 4 lipca w sobotę, oczywiście z zachowaniem obowiązujących restrykcji związanych z pandemią.
Pierwszy bieg dla grupy 50 osób (kategoria open z bardzo ciekawą formułą) pod hasłem: Biegaj bezpiecznie – biegaj sam i nie sam jest bezpłatny i odbędzie się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

 • Zawodnicy będą ruszać na trasę co 20 sekund, zgodnie z przyznanym numerem startowym. Wierzymy, że taka formuła spodoba się uczestnikom tego biegu, którego start planowany jest na godzinę 10:00 – informuje Jacek Chmiel, organizator eventu.
  Udział w pozostałych biegach jest już płatny z limitami do 150 osób. Start w pierwszym biegu nie wyklucza udziału w kolejnym, jeśli oczywiście znajdą się chętni na start w dwóch konkurencjach.
 • W sumie przygotowujemy cztery konkurencje, pierwszy bieg to kategoria open. Kategorie: junior, senior, master oznaczają kategorie wiekowe. Prosimy o zapoznanie się z regulaminami i wybranie odpowiedniego biegu – zachęca Robert Blesiński z Akademii Sport i Zdrowie.
  Wszystkie biegi odbędą się na dystansie ok. 5. km. na ścieżce, której start i meta znajdują się w sąsiedztwie siedziby Szlaku Konnego przy ulicy Wycieczkowej 86 w Łodzi.
  Junior: https://www.protimer.pl/bio/761/junior/register
  Senior: https://www.protimer.pl/bio/762/senior/register
  Master: https://www.protimer.pl/bio/763/master/register
  Biegaj bezpiecznie – biegaj sam i nie sam
  https://www.protimer.pl/bio/764/runaway/register

Numery startowe będzie można odbierać na godzinę przed biegiem, kolejno o 9:00, 11:00,13:00 i 15:00. Biuro zawodów będzie pracowało kilka godzin, tak by uczestnicy jednego biegu nie mieli kontaktu z biegaczami planującymi start w innej kategorii wiekowej. Zawodnicy odbierający numery startowe muszą, to robić w maseczkach. Organizator zapewni płyn do dezynfekcji rąk. Ze względu na stan pandemii nie będzie można korzystać ze wspólnych toalet i natrysków. Nie będzie też depozytu.

Najlepsi zawodnicy (miejsca 1-3) otrzymają pamiątkowe puchary, a dodatkowo w każdej kategorii zwycięzcy otrzymają voucher o wartości 200 zł do salonu Saisei. Harmonia Zmysłów.

Powiązane Posty