Wraca Bieg w Niewiadowie „Razem po Zdrowie” – trwają zapisy

Kamila Kochelska: Po przerwie do kalendarza imprez powraca Bieg w Niewiadowie „Razem po Zdrowie”, który odbędzie się 9 października 2022 r. Wzorem ubiegłych edycji zawodnicy rywalizować będą na szybkiej 10 km trasie, a centrum zawodów zlokalizowane będzie na terenie Szkoły Podstawowej w Osiedlu Niewiadów w Gminie Ujazd. Gościem honorowym biegu będzie nasza Mistrzyni Świata w maratonie w 1991r. w Tokio Pani Wanda Panfil.


W programie zawodów znalazł się również bezpłatny bieg rekreacyjny dla dzieci na dystansie 500m, godz. 9:30 dzieci w wieku 9-16 lat i o godz. 9:45 dzieci w wieku 2-8 lat. Zapisy dzieci tylko w dniu biegu od godz. 8:00 w biurze zawodów – obowiązuje limit 100 miejsc. Start i meta: Szkoła Podstawowa w Osiedlu Niewiadów, Osiedle Niewiadów 27, 97-225 Ujazd.

Organizatorzy biegu: STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMINY UJAZD „COOLTURA” adrtes, Osiedle Niewiadów 43, 97-225 Ujazd i Sołectwo Osiedle Niewiadów. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl, a na naszym profilu na FB znajdziecie bieżące informacje dotyczące zawodów.

Powiązane Posty