VII Termalny Poddębicki Bieg Bez Barier ruszyły zapisy!

W dniu 8 czerwca 2024 roku Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl organizuje VII Termalny Poddębicki Bieg Bez Barier pod hasłem ”Żyj zdrowo”. Pomysł wydarzenia oparty jest na trzech filarach promowania zdrowego stylu życia: zdrowa żywność (każdy z biorących udział w wydarzeniu otrzymuje pakiet startowy zawierający drewnianą skrzynkę ze zdrową żywnością produkowaną także przez lokalnych rolników i przedsiębiorców). Aktywność (wydarzenie to bieg na 5km lub 10km, lub marsz Nordic Walking na 5km, za ukończenie którego każdy z uczestników zostaje nagrodzony dedykowanym na tą okoliczność medalem), regeneracja (wszyscy biorący udział w przedsięwzięciu, otrzymują karnet na Poddębickie Baseny Termalne na pobyt 3 godzinny w pełnym zakresie).

Formularz zgłoszeniowy do zawodów dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Bieg przeprowadzony zostanie na terenie miasta Poddębice oraz w najbliższej okolicy. Podczas wydarzenia będzie profesjonalna obsługa: numery startowe, elektroniczny pomiar czasu, konferansjer, nagłośnienie, posiłek regeneracyjny po biegu, woda dla uczestników oraz stoiska z regionalnymi przysmakami przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Poddębice.

Ponadto przed biegiem głównym odbędą się biegi dziecięce dla najmłodszych. Każde z dzieci także otrzyma pamiątkowy medal. Dla najlepszych, zarówno w biegach dziecięcych jak i w biegu głównym, przygotowane zostaną puchary, które zostaną uroczyście wręczone na koniec wydarzenia.

Szczegółowe informacje znajdziecie na wydarzeniu VII Termalny Poddębicki Bieg Bez Barier na Facebook’u

Powiązane Posty