Trwają zapisy na XIV Bieg Wdzięczności

XIV Bieg Wdzięczności w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się 17 maja. Sprawdzona trasa od kilku już lat dostarcza wielu „finiszerom” nowych życiówek, a najlepsi rywalizują w wielu kategoriach wiekowych. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Tradycyjnie już podczas Biegu Wdzięczności oprócz rywalizacji na 5 km odbędą się biegi dla dzieci oraz bieg otwarty na 1200 m.

– Formuła imprezy sprawdza się od lat, dlatego nie chcemy jej zmieniać. Fajnie jak dzieci mogą rywalizować w tych samych zawodach co dorośli – mówi Robert Bujnowicz organizator zawodów, dodając przez kilkanaście lat udało się nam przyciągnąć do Konstantynowa Łódzkiego wielu zawodników z całej Polski, którzy na naszej szybkiej trasie walczą o nowe życiówki.

Jak będzie w tym roku? Czy znów padną rekordy życiowe, a może uda się pobić rekord trasy? To wszystko wyjaśni się już 17 maja na XIV Biegu Wdzięczności.
Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” Konstantynów Łódzki, a współorganizatorami Gmina Konstantynów Łódzki, Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantowie Łódzkim oraz Starostwo Powiatowe w Pabianicach. Informacje o biegu dostępne na na profilu imprezy na Facebook’u.

Powiązane Posty