Trwają zapisy na XI Półmaraton Szakala

Szakale Bałut: W niedzielę 31 października powraca znany i lubiany Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego. Jedni go lubią, inni kochają. Jedno jest pewne – nikt nie pozostaje wobec niego obojętny. Będzie to już jedenasta edycja imprezy. W ramach cyklu „zwierzęta Lasu Łagiewnickiego” symbolem tej odsłony kultowego biegu stanie się jeż europejski (Erinaceus europaeus), który będzie widniał na wszystkich tegorocznych gadżetach (oczywiście z legendarnym kubkiem włącznie).

Przypominamy, że Półmaraton Szakala to bieg typowo trailowy. Trasa biegu wytyczona została na terenie Lasu Łagiewnickiego stanowiącego część Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Składa się z jednej pętli, która okrąża największy las miasta Łodzi oraz prowadzi między innymi przez słynne Parowy Szakala oraz barokowe drewniane kaplice św. Rocha i św. Antoniego. Start biegu nastąpi tradycyjnie w samo południe z ulicy Skrzydlatej przy stawach w Arturówku.

Najnowsze informacje odnośnie biegu oraz weekendowych treningów z Szakalami znajdziecie na facebookowym fanpage’u: www.facebook.com/szakalebalut

Zapisy na stronie: https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=737

Szakale serdecznie zapraszają!

Powiązane Posty