Trwają zapisy na 5. Lisowice Trail

Jubileuszowa piąta odsłona Lisowice Trail odbędzie się 28 września 2024 roku. Trasa zawodów o długości 10 km wytyczona została w miejscowości Lisowice na terenie Gminy Koluszki. Impreza, której pomysłodawcą jest Krzysztof Pietrzyk na dobre wpisała się w kalendarz imprez w województwie łódzkim, charakteryzuje się bardzo malowniczą i wymagającą trasą wymagającą trasę składającą się z dwóch 5 km pętli.

Elektroniczne zapisy do 5. Lisowice Trail  wystartowały 1 lipca, formularz dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl, a szczegółowe informacje na wydarzeniu 5. Lisowice Trail

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, w pakietach techniczne koszulki. W zawodach obowiązuje limit 150 zawodników. W ramach imprezy odbędą się również biegi dla dzieci na dystansach od 200 m do 750 m, zapisy do biegów dziecięcych wystartują w sierpniu.

Organizatorem zawodów jest KP RUN, Pietrzyk Running Team wspólnie z Gminą Koluszki. Szczegółowe informacje dostępne są na profilu Pietrzyk Running Team.

Powiązane Posty