Grupa RETKINIA RUN zaprasza

Grupa RETKINIA RUN zaprasza wszystkich miłośników biegania na wspólny trening w każdy piątek- godz 20.15 – zbiórka pod ZOO – 10 km w nienerwowym tempie. IDEĄ NIENERWOWEJ DYSZKI JEST SPOKOJNE BEGANIE. Czas na poznanie się, pogadanie, podzielenie się doświadczeniami, planami, umawianie sie na wspólne starty w zawodach. NIE ŚCIGAMY SIĘ. Biegamy w spokojnym tempie ok 6 min/ km.

Czasem wolniej, czasem szybciej – tak by tempo było komfortowe dla uczestników. NIE WYPRZEDZAMY PROWADZĄCEGO. Zapraszamy wszystkich którzy maja ochotę dołączyć do tego naszego wspólnego biegania.  Biegamy dwa kółka wiec jezeli ktos nie czuje sie na siłach na 10 km – może odłaczyć po pierwszej 5.

UWAGA DLA CHCĄCYCH ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z BIEGANIEM!!!

Jeżeli są osoby początkujące które chciałyby zacząć biegać ale nie wiedza jak, chciałyby otrzymać wsparcie – dajcie znać.

Jest możliwe zorganizowanie grupy marszobiegowej na 30 min przed głównym treningiem. My też  kiedyś zaczynaliśmy, podzielimy sie naszymi doświadczeniami, pomożemy zmierzyć sie z pierwszym treningiem. Dajcie znać w komentarzu jeżeli jest ktoś zainteresowany.

z biegowym pozdrowieniem

Aga Żołnierek

Powiązane Posty