Darmowe treningi Reebok Run Crew w Łodzi!!

Grupa Reebok RUN CREW, zaprasza na darmowe treningi. W każdy wtorek o godz. 19:00 w parku na Zdrowiu, będziecie mogli wziąć udział w treningu biegowym według autorskiego programu biegowego Aerobic Capacity. Metoda została opracowana przez Chrisa Hinshawa – 10-krotnego uczestnika zawodów na dystansie Ironman, a obecnie trenera najlepszych na świecie zawodników CrossFit.

Treningi poprowadzą Michał Adamkiewicz i Krzysztof Lewandowski, posiadający certyfikat Aerobic Capacity, członkowie polsko-czeskiej drużyny, która w 2017 roku zajęła 4 miejsce w międzynarodowym biegu Reebok Ragnar White Cliffs w UK.

Aerobic Capacity to metoda treningowa mająca na celu poprawę wydolności. Obejmuje różne formy aktywności, jednak najczęściej jest to bieganie interwałowe. Treningi opierają się na zróżnicowanym tempie biegu oraz odpowiedniej proporcji czasu wysiłku do przerwy. Aerobic Capacity sprawdzi się także w budowaniu siły i mocy, czyli w bardzo ważnych aspektach przygotowania każdego sportowca.

Pierwszy trening odbędzie się 3 lipca w parku na Zdrowiu, spotykamy się przy wejściu do ZOO (ul. Konstantynowska 8/10). Start zaplanowany jest na godzinę 19:00. Treningi skierowane do osób w różnym wieku i dostosowane do każdego poziomu zaawansowania. Zajęcia będą się odbywać cyklicznie w każdy wtorek o stałej godzinie. 

Będąc wiernym członkiem Reebok RUN CREW będziesz otrzymywać odzież z najnowszej kolekcji Reebok i przedpremierową możliwość testowania najnowszych modeli butów biegowych.

DOŁĄCZ DO NAS I BIEGAJ W KOSZULCE REEBOK RUN CREW!

Powiązane Posty