Textilcross 2011

W minioną sobotę odbyła się jedna z najstarszych imprez w Polsce – popularny w regionie Łódzkim Textilcross. Trasa licząca 10 km wytyczona została na terenie Lasu Łagiewnickiego, a start i meta zlokalizowane były przy ośrodku MOSiR- u. Na starcie stanęło 157 zawodników i zawodniczek z całego regionu. Wśród mężczyzn najszybszy okazał się reprezentant LKS Koluszki – Krzysztof Pietrzyk, który pokonał Michała Stawskiego i Leszka Marcinkiewicza. Rywalizacja wśród kobiet rozstrzygnąć się dopiero na ostatnim kilometrze trasy. Najszybciej 10 km pokonała Monika Kaczmarek z Łodzi, która pokonała Katarzynę Oleś z Szakale Bałut Łódź oraz Monikę Glonek z LKS Koluszki. Po biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz wziął udział w losowaniu upominków od sponsorów.
Poniżej link do zdjęć autorstwa Agnieszki Wolskiej Sobeckiej i wyników biegu głównego.