Ścieżki biegowe Accenture i Szakali – biegamy cały weekend!

Najbliższy weekend będzie stał pod znakiem Ścieżek biegowych Accenture i Szakali. Wspólnie z firmą Accenture i Serwisem Biegowym Ziemi Łódzkiej www.biegampolodzi.pl zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W specjalnym przedświątecznym wydaniu będziemy biegali zarówno w sobotę (21.12.2013) jak i w niedzielę (22.12.2013). W sobotę zaprezentujemy ścieżkę „Przez Wódkę do dobrej formy biegowej”. Trasa o nawierzchni urozmaiconej – odcinki gruntowe i asfaltowe (o niewielkim natężeniu ruchu), liczne podbiegi. Razem ok 18-20 kilometrów. Startujemy ok godz. 10.00 z ulicy Łupkowej z parkingu przy „orliku” przy szkole podstawowej. Tempo rekreacyjne dostosowane do wszystkich uczestników wycieczki. Wycieczkę poprowadzi Maciej Rakowski.

Natomiast w najbliższą niedzielę najszybszy spośród najszybszych Szakali – Maurycy Oleksiewicz zaprezentuje te zarówno znane wszystkim, jak i „nieobiegane” ścieżki Lasu Łagiewnickiego. Około 20 kilometrowa wycieczka w przewidzianym tempie 5:10-5:20 rozpocznie się i zakończy pod ośrodkiem MOSiR przy ul. Skrzydlatej 75. Start o godz. 10.00.

Dla wstających od Wigilijnego stołu i zakładających obuwie biegowe przygotowaliśmy również wycieczkę – „Poświąteczną Walkę z Pasibrzuchem”. Szczegóły wkrótce na stronie www.biegampolodzi.pl.

Powiązane Posty