III Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego

W najbliższą niedzielę w Łodzi odbędzie się 3 Półmaraton Szakala organizowany przez Szakale Bałut we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi oraz MOSiR Łódź. Do biegu zgłosiła się rekordowa liczba blisko 600 uczestników. Informujemy, iż zgłoszenia elektroniczne zostaną zamknięte w dniu 25 października, wszystkich biegaczy, którzy po tym terminie będą chcieli wziąć udział w półmaratonie organizatorzy zapraszają do biura zawodów. Aby usprawnić i przyśpieszyć wydawanie numerów startowych organizatorzy postanowili otworzyć biuro zawodów również w sobotę poprzedzającą bieg w godzinach 17.00-19.00, natomiast w niedzielę w godzinach 9:00–11:00. Biuro usytuowane będzie przy ul. Skrzydlatej 75 (ośrodek MOSiR w Arturówku).

Wśród osób, które odbiorą pakiety startowe w sobotę rozlosowane będą zaproszenia (5 zaproszeń) do Teatru Muzycznego w Łodzi na wybrany spektakl. Losowanie zaproszeń oraz ogłoszenie wyników nastąpi niezwłocznie po zamknięciu Biura Zawodów. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Szakali, a także rozesłane drogą emailową do wylosowanych szczęśliwców.

Bilety do Teatru Muzycznego, nie są jedynymi nagrodami, które będzie można wylosować podczas Półmaratonu Szakala. Organizatorzy przygotowali dla uczestników sporą liczbę upominków od sponsorów i partnerów biegu: firmy ROSSMANN, Coca-cola, kwiaciarnię H. Skrzydlewska, magazyn BIEGANIE oraz … 6 koszulek Saucony (3 koszulki męskie i 3 damskie) ufundowaneh przez sklep Sport-Factory!

Wisienką na torcie tego ostatniego w październiku biegu będzie ogromna galeria zdjęć – do której niemały wkład będzie miał nasz serwis – biegampolodzi.pl. Zapraszamy wszystkich czytelników po biegu do przeczytanie relacji, przeglądanie galerii oraz do dyskusji o 3 Półmaratonie Szakala.

Strona biegu

 

 

 

Powiązane Posty