Startuje akcja „Bieganie z Zieloną Łodzią”

Po raz trzeci startuje akcja Bieganie z Zieloną Łodzią. Jesienią zajęcia odbywać się będą w dwóch parkach, pod okiem dwójki znakomitych instruktorów, zajęcia będą bezpłatne, ogólnodostępne i nie wymagające wcześniejszych zapisów. Wystarczy zabrać sportowe obuwie i pojawić się na miejscu zbiórki.

We wtorki o 18.30 w Parku im. Poniatowskiego zajęcia poprowadzi Mariusz Kotelnicki – AkademiaBiegacza.pl, zbiórka na parkingu od ulicy Inżynierskiej. Pierwsze zajęcia 4 października.

W środy o 18.00 w Parku Baden-Powella i 3 Maja zajęcia poprowadzi EVErRUN – Ewa Ochmańska, zbiórka na parkingu przy hali sportowej MOSiR. Pierwsze zajęcia już 28 września.

Zajęcia przeznaczone są dla osób zupełnie poczatkujących, jak i dla tych z kilkuletnim doświadczeniem biegowym. Będziemy cieszyć się ruchem i otaczającą nas przyrodą, podnosić sprawność fizyczną, rozładowywać stresy przyniesione z pracy (albo z domu:-)), mobilizować się wzajemnie i bawić bieganiem.
Zajęcia trwają 60-75 minut, zachęcamy do możliwie regularnego udziału w zajęciach, ale do treningów można dołączyć w dowolnym okresie, nawet jednorazowo.

Źródło: Zielona Łódź

Powiązane Posty