Startują zajęcia ogólnorozwojowe z Pietrzyk Running Team

Ruszają zajęcia ogólnorozwojowe z Pietrzyk Runnig Team. Chcesz zacząć przygodę z bieganiem, a może planujesz start w maratonie bądź na innym dystansie w 2022 roku? Zarezerwuj sobie czas w środy od 19:00 do 20:30 na zajęcia pod okiem Trenera Krzysztofa Pietrzyka, które pomogą Ci uniknąć kontuzji, wprowadzą w trening biegowy, pomogą poprawić wyniki w nowym sezonie.

Zajęcia dedykowane są wszystkim osobom, które chcą przez okres zimowy zadbać o swoją kondycję i sprawność fizyczną mówi Krzysztof Pietrzyk, dodając trening ogólnorozwojowy jest bardzo ważnym elementem w treningu, często pomijanym w przygotowaniach do sezonu przez amatorów biegania.

W programie zajęć znajdą się ćwiczenia z wykorzystaniem piłek lekarskich, płotków lekkoatletycznych, specjalistycznych taśm, piłek oraz zajęć z sztangami.

Pierwszy trening odbędzie się 20 października 2021 r., zajęcia odbywają się w Gałkowie Dużym na hali szkoły podstawowej przy ul. Dzieci Polskich 14 i przewidziane są dla osób pełnoletnich. Liczba miejsc jest ograniczona: 15 uczestników. Na zajęcia należy się wcześniej zapisać wysyłając zgłoszenie na pkrzysiekla@wp.pl. Jednorazowy koszt udziału w zajęciach to 25 zł, istnieje możliwość wykupienia abonamentu na cały miesiąc, koszt 70 zł.

Krzysztof Pietrzyk, biega od ponad 25 lat. Na co dzień jestem nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem lekkiej atletyki. Przez blisko ćwierć wieku swojej przygody z bieganiem wygrał ponad 100 imprez, reprezentowałem Polskę na Mistrzostwach Świata w biegach górskich, zdobywałem medale Mistrzostw Polski, Europy i Świata w półmaratonie, biegach górskich kategorii “Masters”. Ponad pięć lat temu postanowił stworzyć projekt Pietrzyk Running Team, którego celem jest dzielenie się moim doświadczeniem z zawodnikami na rożnym poziomie sportowym.

Powiązane Posty