Sportowa Ofensywa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi

W czasie wakacji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi proponuje wiele atrakcji. Jedną z nich jest bardzo rozbudowana oferta zajęć nordic walking. Ta dynamicznie rozwijająca się forma aktywności ruchowej zyskuje coraz większą rzeszę pasjonatów w każdym wieku. Nordic Walking jest praktycznie dla każdego. Dzięki swojej uniwersalności i prostocie może być traktowany zarówno jako przyczynek do pospacerowania i porozmawiania z drugą osobą, może być wspaniałą alternatywą dla osób, które nie lubią biegać a chcą się poruszać, może być w końcu traktowany jako sport w którym rywalizacja jest stawiana na pierwszym planie. Jedynym sprzętem potrzebnym do uprawiania tej aktywności są kijki oraz wygodne buty. Wychodząc na przeciw osobom, które jeszcze nie miały możliwości spróbowania chodzenia z kijami instruktorzy MOSiR zawsze będą mieli ze sobą kilka dodatkowych zestawów kijków, które za symboliczną opłatą będzie można przed zajęciami wypożyczyć. Uczestnictwo w zajęciach dla osób posiadających swój sprzęt jest bezpłatne.

Aby jak najbardziej dostosować się do oczekiwań mieszkańców Łodzi każdego dnia zajęcia prowadzone będą często dwa a nawet trzy razy praktycznie w każdej dzielnicy. Miejscem spotkań zwykle będą obiekty należące do MOSiR-u. Wyjątkiem jest Park Poniatowskiego. Tu miejscem zbiórki będzie parking na rogu ul Inżynierskiej i Parkowej. 

Oprócz zajęć z Nordic Walking MOSiR Łódź zaprasza również osoby początkujące na zajęcia biegowe. Więcej informacji można znaleźć na www.mosir.lodz.pl albo pod numerami telefonów: 512 106 269 lub 42 636 67 97. 

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie MOSIR Łódź 

Powiązane Posty