Sieradz też biega!

Grupa Biegowa Sieradz biega powstała w listopadzie 2012 r. Skupia ludzi w różnym wieku, których łączy wspólna pasja biegania. Naszym celem jest promowanie biegania jako formy aktywności fizycznej oraz reprezentowanie regionu sieradzkiego w startach w kraju i poza jego granicami. Informacje o członkach Grupy, o bieżących startach, startach planowanych oraz galerie zdjęć z zawodów znajdują się na stronie www.sieradzbiega.pl. W miniony weekend członkowie grupy Sieradz biega wystartowali w 4 krajowych zawodach. Najliczniejsza 6 osobowa grupa wzięła udział w III Pabianickim Półmaratonie ZHP. Spośród startujących zawodników najwyższe miejsce zajął Wojciech Piekarczyk, który zwyciężył w kategorii M60, drużynowa Grupa zajęła miejsce 7.

7.  Grupa Biegowa „Sieradz biega”  czas: 6.30.15

W maratonie w Dębnie wziął udział Andrzej Krawczyk, który zajął 1005 miejsce z czasem 4.25.10, w kategorii M40 był 300.

W półmaratnie w Poznaniu wystartował Antoni Baranowski, zajmując 721 miejsce z czasem 1.37.40, w kategorii M50 był 32. zdjęcia z zawodów w Poznaniu – http://sieradzbiega.pl/galeria.php?id=32

W Biegu  Pamięci Jana Pawła II w Łasku w kategorii niepełnosprawnych zwyciężył Jan Ignasiak