sasiedzi-team.pl

Sąsiedzi w naszym kraju kojarzą się z blokowiskiem, pożyczaniem szklanki cukru lub co najwyżej z Patem i Matem – bohaterami czechosłowackiego serialu animowanego. Jednak od ponad roku czworo przyjaciół postanowiło to zmienić, połączyła ich wspólna pasja czyli rajdy przygodowe i założyli sasiedzi-team.pl. Jak sami mówią o sobie nakręca ich eksploracja dzikich terenów, ekstremalny wysiłek, przygoda, walka ze swoimi słabościami dodatkową cechą jest dobry duch wewnątrz zespołu. Sąsiedzi startują w rajdach przygodowych, maratonach biegowych i rowerowych oraz zawodach na orientację.

W skład zespołu wchodzą następujące osoby:

 

Agata Matejczuk – w 2006 ukończyła jako jedna z dwóch kobiet ekstremalną grę organizowaną na poligonie w Drawsku Pomorskim – Selekcja. Ukończyła pieszego Harpagana na 100km. Jest biegaczką, przebiegła kilka maratonów – życiówka 3:35 oraz supermaratonów. Wraz z mężem i dwoma kolegami założyła sasiedzi-team.pl pod którego nazwą wspólnie startują w rajdach przygodowych – jednym słowem ekstremalna kobieta. Jednak to nie wszystko – Agata jest reprezentantką Polski w Muay Thai czyli Taksjim boksie – zdobyła m.in. Puchar Europy w swojej wadze oraz była w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata.

 

Jarek Matejczuk – zapalony biegacz oraz miłośnik szybkiej jazdy na rowerze MTB. Startuje w rajdach przygodowych oraz zawodach na orientację. Jego główną cechą jest niepowtarzalna energia, która w momentach kryzysowych potrafi poderwać do walki cały zespół.

 

Kuba Miszczak – maratończyk oraz pasjonat jazdy na rowerze do tego miłośnik wspinaczki.

 

Rafał – oprócz jazdy MTB lubi BNO, jazdę na rolkach i penertację jaskiń. Z mapy potrafi wyczytać wszystko, co jest bardzo ważne podczas startów w adventure racing. Dodatkowo odpowiedzialny jest za stronę team.

 

Najbliższy start zespołu to jeden z najstarszych i najtrudniejszych zimowych rajdów adventure racing w Europie – Poland Winter Challenge 2010. Rajd ten przyciąga w pokryte śniegiem polskie góry teamy z całej Europy. W zawodach wystartują Agata i Rafał.

Zapraszamy na stronę zespołu www.sasiedzi-team.pl na której znajdziecie szczegółowe informacje o startach, relacje z rajdów i wiele różnych ciekawych materiałów.

Powiązane Posty