Rozbiegany weekend w łódzkim

W najbliższy weekend startują dwa cykle imprez organizowanych w naszym województwie, które będą nam towarzyszyć, aż do końca lata. Jako pierwsi w sobotę wystartują uczestnicy Pucharu Maratonu Warszawskiego, który rozgrywany będzie na terenie Lasu Łagiewnickiego. Jest to cykl pięciu imprez, na których co edycję zwiększany jest dystans o 5 km. Na pierwszym biegu do pokonania będzie trasa o długości 5 km. Szczegółowe informacje, regulamin i terminy poszczególnych biegów znajleżć można na www.maratonwarszawski.com oraz w nowym dziale Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej – „Imprezy”
Natomiast w niedzielę nastąpi inauguracja dobrze znanego Grand Prix Arturówka 2011. Cykl biegów, organizowany przez KB Arturówek Łódź rozpocznie V Bieg Wdzięczności w Konstantynowie Łódzkim. W ramach imprezy odbędą się bieg dla dzieci oraz bieg główny, który po raz pierwszy rozgrywany będzie na tym samym dystansie zarówno w rywalizacji Pań jak i Panów. Życzymy wszystkim startującym w ten weekend samych życiówek i dobrej zabawy.

Regulamin GP Arturówka 2011
Regulamin V Biegu Wdzięczności

Zespół Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej będzie obecny na obydwu imprezach, bądźcie czujny i uśmiechajcie się do naszych obiektywów.

Powiązane Posty