Puchar Maratonu – startujemy 16 kwietnia w Lesie Łagiewnickim

W tym roku Puchar Maratonu Warszawskiego zagości w trzech miastach Polski: Łodzi, Wejherowie i Warszawie. Formuła rywalizacji będzie we wszystkich trzech lokalizacjach taka sama – biegi na 5, 10, 15, 20 i 25 kilometrów, a wszystkie połączy wspólny cel: przygotowanie jak największej liczby biegaczy do startu we wrześniowym Maratonie Warszawskim. Puchar Maratonu to doskonała okazja, aby w prosty sposób uporządkować swoje treningi i wraz z rytmem imprezy przygotować formę na maraton. Zapraszamy również osoby jeszcze nie biegające – z nami bez trudu postawisz pierwszy krok na drodze do pierwszego maratonu! W sobotę 16 kwietnia 2011 roku startuje Łódzka odsłona cyklu Puchar Maratonu Warszawskiego. Zawody zostaną rozegrane na bardzo atrakcyjnej trasie wyznaczonej na terenie Lasu Łagiewnickiego – pętla o długości 5 km. Puchar Maratonu jest imprezą rekreacyjno – sportową. Klasyfikacje
prowadzone są tylko w kategoriach wiekowych (szczegóły w regulaminie)
link do strony Fundacji), a za odpowiednie miejsca są przyznawane punkty. Po zakończeniu każdego biegu odbywa się tradycyjne losowanie nagród wśród wszystkich uczestników. Zapisy przyjmowane będą bezpośrednio przed biegiem. Wpisowe wynosi 10 zł w ramach którego każdy uczestnik otrzyma wodę mineralną, batonik oraz weźmie udział w losowaniu upominków od sponsorów cyklu.
Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie Fundacji Maratonu Warszawskiego – www.maratonwarszawski.com oraz w Serwisie Biegowym Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl.
Do zobaczenia na starcie.

Program I biegu z cyklu – 16 kwietnia 2011 roku:
9:15 – otwarcie biura zawodów
10:30 – zamknięcie biura zawodów
11:00 – start biegu – 5km (ok 150m od biura zawodów)
12:00 – losowanie upominków od sponsorów
12:15 – zakończenie imprezy

Biuro zawodów: teren Ośrodka Ekologicznego ul. Wycieczkowa 107 w Łodzi
Parking: zaleca się dojazd do Ośrodka autobusem linii 51,duży parking znajduje się na ul. Wycieczkowej ok 1km od biura zawodów.
Trasa: las Łagiewnicki – 5km
Regulamin – www.maratonwarszawski.com i www.biegampolodzi.pl

Powiązane Posty