Bieg na 6 Łap

Sobotni Drugi Bieg na 6 Łap przyciągnął do schroniska Medor w Zgierzu 60 spacerowiczów/biegaczy. Każdy z nich spędził aktywnie czas z podopiecznymi schroniska. Na spacer do pobliskiego lasku wyszło ponad 100 psiaków ! Niektóre z nich załapały się na drugą turę spaceru. Wytrwali Spacerowicze wychodzili na trasę kilkukrotnie. Uradowane psie mordki wracały do schroniska z jęzorami na wierzchu. Uczestnicy robili zdjęcia, kręcili filmiki. A wszystko po to, aby pomóc znaleźć dom swoim spacerowym partnerom.  Nie zabrakło też darów dla schroniska, za które bardzo dziękujemy.

Trójka Bezdomniaków prosto po Biegu pojechała do nowego domu, co jest dla nas najlepszą wiadomością, ponieważ w naszej akcji chodzi przede wszystkim o znalezienie domu dla bezdomnych psów. 

W Biegu na 6 Łap może wziąć udział każdy, kto ma ochotę na spędzenie wolnego czasu z psiakami, zarówno pojedynczy biegacze/spacerowicze jaki i całe rodziny. 

Bieg na 6 Łap na stałe zagości w kalendarzu imprez biegowych. Jednak na treningi indywidualne z psiakami zapraszamy codziennie w godzinach otwarcia schroniska. 

Gorąco dziękujemy wszystkim za przybycie, energię i wkład w tworzenie akcji, i zapraszamy na następne edycje 🙂 

Więcej informacji   

https://www.facebook.com/biegna6lap.medor.zgierz/?fref=ts

Pozdrawiam

Karolina Rogala

Powiązane Posty