Poddębicki Bieg Bez Barier już 3 maja!

Jacek Bienias: Po dwóch latach przerwy powraca kolejna odsłona Poddębickiego Biegu Bez Barier! To już szósta edycja tego wydarzenia, która tym razem odbędzie się pod nazwa Termalny Bieg Bez Barier i odbędzie się 3 maja. Tegoroczne wydarzenie biegowe związane jest bowiem z otwarciem długo wyczekiwanych Term Poddębickich.

Jak zawsze wydarzenie w Poddębicach będzie obfitowało w różne atrakcje. Rozpoczęcie to jak zwykle biegi dla dzieci w różnych kategoriach, następnie zarówno marsz Nordic Walking, bieg na 5km jak i bieg główny na dystansie 10km.

Dla każdego uczestnika marszu czy też biegu czeka wyjątkowo bogaty pakiet startowy! Specjalnie dedykowana na tę okazję biegowa koszulka techniczna, chusta biegowa, wyjątkowej wielkości pamiątkowy medal oraz karnet uprawniający do wejścia na Poddębickie Termy.

Start i meta zlokalizowane są w Poddębickim Ogrodzie Zmysłów, w którym na uczestników będą czekały również przekąski. Serdecznie zapraszamy do zapisów, szczegółowe informacje dostępna są na wydarzeniu na Facebook’u – https://bit.ly/3Ee7bNQ

Powiązane Posty