parkrun Pabianice #300

Już w najbliższą sobotę – 22 kwietnia – odbędzie się 300. parkrun w Pabianicach! Nie będziemy się dużo rozpisywać, ale zapraszamy WSZYSTKICH lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Niech podczas tego biegu będzie nas jak najwięcej. Pamiętajcie o kodach kreskowych uczestnika, a jakby ktoś wybierał się pierwszy raz, to podajemy link do rejestracji: https://www.parkrun.pl/register/ Widzimy się o godzinie 8:55 na starcie. Dla przypomnienia kilka najważniejszych informacji i parkrun:

Czym jest parkrun Pabianice?
To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

Kiedy organizowany jest parkrun?
W każdą sobotę o 9:00 przez cały rok.

Gdzie odbywają się spotkania parkrun?
Miejsce organizacji spotkania to Park Wolności, Pabianice. Więcej informacji nt. trasy znajdziesz w sekcji trasa.

Ile kosztuje udział w parkrun?
Nic – udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy przynieść ze sobą nadany w ramach rejestracji Indywidualny Kod Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj – BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

Jak szybko muszę pokonać trasę?
Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.

Weź udział również jako wolontariusz!
parkrun organizowany jest przez samych uczestników. Zachęcamy do wsparcia organizacji naszych spotkań w charakterze wolontariusza. Zgłoś się adres pabianice@parkrun.com i wesprzyj naszą społeczność.

Powiązane Posty