Nowy sezon Łódź Park Tour już w czwartek!

Już w najbliższy czwartek – 18 maja, zawodami na Radogoszczu Wschodzie, ekipa z UKS Orientuś Łódź rozpocznie kolejną edycję swojego cyklu Łódź Park Tour, który od wielu lat przyciąga setki uczestników.

Biegi na orientację organizowane przez Orientusia, to okazja do sprawdzenia się w startach z mapą, ale także spokojnego spaceru po bardziej i mniej znanych łódzkich parkach czy osiedlach. Organizatorzy niezmiennie zapraszają bowiem do udziału zarówno profesjonalistów, zawodników z wieloletnim doświadczeniem w startach w tego typu imprezach, ale także zupełnych nowicjuszy.

Dużą innowacją w nadchodzącej edycji będą nowe kategorie – w tym sezonie mamy ich do dyspozycji aż 5! Oto one:

– Rodzinna – dedykowana rodzinom z małymi żywiołami (w wózkach lub bez)👶
– Początkujaca – dla śmiałków (solisty lub grupy), ruszających na trasę po raz pierwszy💪
– Zuchwali – prawdziwe zuchy, dla których bieganie z mapą to nie nowość🦸‍♀️🦸
– Profesjonalisci – prawdziwe maszyny, nie bojące sią krzaków i gęstwinek🕸🧭
– Profesjonalisci + – podobno znajomi Rambo o mięśniach ze stali, nie straszne im utrudnienia na trasie a pierwsze zawody w biegu na orientację mają już dawno za sobą

W tej edycji cyklu odbędą się 4 biegi. Poza majowymi zawodami, których baza mieścić się będzie w SP 184, będziemy biegać także z mapą po Rudzie Pabinickiej, Osiedlu 33 oraz Stokach i Sikawie.

Udział w zawodach jest bezpłatny, a start każdego biegu jest zaplanowany na godzinę 18:30 – mamy nadzieję, do zobaczenia!

Więcej szczegółów oraz formularze zgłoszeniowe na poszczególne biegi znaleźć można na stronie zawodów oraz profilu na Facebooku.

Foto: Krzysztof Lewandowski/Orientuś Łódź

Powiązane Posty