Szakalowe biegi

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się II Sztafetowy Maraton Szakala, jedna z najciekawszych imprez na Ziemi Łódzkiej w tym roku. Dodatkowym atutem jest atmosfera jaka tworzy się podczas rywalizacji 7 osobowych drużyn. Formuła zawodów oraz dystans pozwalają jednocześnie na integracje Klubowe :). Poniżej znajdziecie kilka wskazówek dotyczących II Sztafetowego Maratonu Szakala. Kolejną imprezą, której organizatorem są Szakle Bałut to Półmaraton dookoła Lasu Łagiewnickiego, który rozegrany zostanie pod koniec października – zapisy już wystartowały. 

II Sztafetowy Maraton Szakala

1. Termin nadsyłania zgłoszeń (drużyn) upływa w czwartek po godz. 24. Po tej dacie zgłoszenia sztafet nie będą przyjmowane. 

2. Biuro zawodów będzie czynne w godz. 8:30-9:50 i mieścić się będzie w budynku MOSiR przy ul. Skrzydlatej 75.

3. Aby nie tamować ruchu pieszego oraz motoryzacyjnego strefa zmian przeniesiona będzie prawdopodobnie na alejkę, kilkanaście metrów za mostkiem.

4. Samochody proszę parkować w miejscach do tego wyznaczonych (dozwolonych). Z informacji uzyskanych w MOSiR: kierowcy, którzy zaparkują samochody za mostkiem będą obowiązani do uiszczenia dodatkowej opłaty.

5. Proszę nie zapomnieć, aby zawodnicy drużyn mieli koszulki jednakowej barwy.

Do zobaczenia w niedzielę!

III Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego

Ruszyły zapisy na III Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego. Formularz zgłoszeniowy.

Informuję, iż do 15 lipca opłata startowa wynosi tylko 25 zł.

Regulamin oraz szczegóły dot. biegu dostępne na stronie klubu: www.szakalebalut.pl

Z biegowymi pozdrowieniami

Szymon Drab

Bartłomiej Sobecki

 

Powiązane Posty