Rozbiegany drugi weekend września

W drugi weekend września biegacze z regionu łódzkiego i okolic będą mieli okazję wystartować w dwóch ciekawie się zapowiadających imprezach.Organizatorzy zarówno „Biegu Fabrykanta” jak i „Biegu Solidarności” przygotowali dodatkowe atrakcje dla startujących oraz osób towarzyszących. W Łodzi będzie można np. zwiedzić Księży Młyn w obecności przewodnika, a w Jedliczach odbędą się koncerty.
Pierwszą jest debiutujący w kalendarzu „Bieg Fabrykanta”, który rozegrany zostanie w sobotę 10 września 2011 roku na dystansie 10 km. Trasa biegu wyznaczona została na Księżym Młynie , a centrum zawodów zlokalizowane będzie na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ulicy Tymienieckiego 22/24 w Łodzi. Start biegu głównego nastąpi o godzinie 17:00 co zapewne doda imprezie dodatkowego klimatu. Podczas „Biegu Fabrykanta” odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. Szczegółowe informacje oraz elektroniczne zgłoszenia znajdziecie na stronie www.biegfabrykanta.pl.
Natomiast w niedzielę, można wybrać się do Jedlicz koło Zgierza na Bieg Solidarności. Impreza na dobre zadomowiła się w kalendarzu łódzkich biegów i cieszy się dużą popularnością. Bieg główny rozegrany zostanie na dystansie 10 km dodatkowo rozegrany zostanie bieg na dystansie 1500 m oraz biegi dla dzieci.  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kbarturowek.pl

Powiązane Posty