Rekordowe 20 km w ramach Pucharu Maratonu Warszawskiego

W ostatnią niedzielę lipca w Łódzkim lesie Łagiewnickim odbyła się przedoostatnia odsłona Pucharu Maratonu Warszawskiego na dystansie 20 km. Na starcie biegu staneła rekordowa liczba 116 zawodników i zawodniczek – do startu wielu zachęciła słynna już górka. Trzeba przyznać, że biegacze z Ziemi Łódzkiej lubią wyzwania, bo im dłuższy dystans tym większa frekwencja na Pucharze Maratonu. Bieg tradycyjnie wygrał Krzysztof Pietrzyk z LKS Koluszki, który tym samym przypieczentował triumf w całym cyklu. Natomiast najszybszą Panią okazała się reprezentantka UKS Azymut Pabienice – Maria Pabich. Po biegu odbyło się tradycyjne losowanie nagród od sponsorów Maratonu Warszawskiego oraz Taxi Plus i Pizzerii Fiero.

Podczas imprezy uczestnicy mogli skorzystać z porad ekspertów Adidasa z adidas Running Spot, w którym można było wykonać darmowe badanie biomechaniki stóp oraz zakupić sprzęt biegowy z najnowszych kolekcji w atrakcyjnych cenach.

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę. Zapraszamy na ostatni bieg z cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego na dystansie 25 km, który odbędzie się 28 sierpnia 2011 roku.

Wyniki

Zdjęcia by Oskar Kamiński

Zdjęcia by Maciej Konwerski

Film

Powiązane Posty