Puchar Maratonu Warszawskiego dobiegł końca

Pierwsza edycja Pucharu Maratonu Warszawskiego rozgrywanego na terenie lasu Łagiewnickiego w Łodzi przeszła do historii. W minioną niedzielę odbył się bieg na dystansie 25 km, zawodnicy mieli do pokonania 5 okrążeń znanych z wcześniejszych imprez. Na starcie stanęło prawie 90 zawodników i zawodniczek, którzy podjęli wyzwanie zmierzenia się ze słynną „łódzką górką”. Oprócz dobrej zabawy, Puchar Maratonu to też rywalizacja w poszczególnych kategoriach wiekowych o zwycięstwo, nie inaczej było podczas ostatniej edycji w której o zwycięstwo w kategorii M-20 walczyli Michał Stawski z Łukaszem Delągiem. Pozycję lidera obronił Michał, który wygrał bieg  i dzięki temu został zwycięzcom całego cyklu w kategorii M-20. Wśród Pań triumfowała debiutująca na tej trasie Monika Zdonek.
Po biegu odbyło się już tradycyjnie losowanie nagród od sponsorów Fundacji Maratonu Warszawskiego oraz Pizerii Fiero oraz Taxi Plus  – wszyscy wytrwali biegacze, którzy czekali na zakończenie otrzymali upominki.

Uroczyste zakończenie Pucharu Maratonu Warszawskiego odbędzie się 24 września 2011 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Zapraszamy wszystkich zwycięzców poszczególnych kategorii do udziału w ceremonii podsumowującej cały cykl. Szczegółowe informacje znajdziecie na www.maratonwarszawski.pl

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę podczas wszystkich biegów do 5 km do 25 km. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się w Lesie Łagiewnickim na II edycji Pucharu Maratonu Warszawskiego.