Piąta i ostatnia łódzka edycja Pucharu Maratonu już 28 sierpnia

W najbliższą niedzielę, 28 sierpnia w Łodzi odbędzie się ostatni etap Pucharu Maratonu. To ostatnia okazja dla mieszkańców tego miasta, żeby sprawdzić się przed startem w 33. Maratonie Warszawskim. Tym razem zawodnicy rywalizować będą
na dystansie 25 km. Uczestnicy Pucharu Maratonu rywalizację rozpoczęli już w kwietniu. Cykl comiesięcznych imprez został pomyślany tak, aby pomóc biegaczom w przygotowaniach do 33. Maratonu Warszawskiego. Niedzielny Pucharu Maratonu to już ostatnia szansa dla łódzkich maratończyków na sprawdzenie formy przed wrześniowym wyzwaniem.
Bieg odbędzie się na specjalnie przygotowanej w tym celu pięciokilometrowej pętli w Lesie Łagiewnickim. Opłata wpisowa wynosi 10 PLN, a zapisów będzie można dokonywać bezpośrednio przed startem w Biurze Zawodów na terenie Ośrodka Ekologicznego. Łodzianie sygnał do startu usłyszą o godzinie 11.00.
Zapraszamy wszystkich miłośników biegania z Łodzi i okolic! Warszawiacy zmierzą się z tym samym dystansem w sobotę 3 września. Więcej informacji na temat imprez Pucharu Maratonu znajduje się na stronie internetowej.

Podczas imprezy będzie można dokonać rejestracji na „Bieg Fabrykanta”, który odbędzie się 10 września 2011 roku w Łodzi – www.biegfabrykanta.pl

Powiązane Posty