Mistrzostwa Polski w LA 2011

W zakończonych w sobotę Mistrzostwach Polski Seniorów rozgrywanych w Bydgoszczy złote medale i tytuły mistrzów Polski wywalczyli: Agata Bednarek (AZS Łódź) w biegu na 400 m z wynikiem 53,36 s oraz Karol Hoffmann (MKS Aleksandrów Łódzki) w trójskoku – 16,21 m. Reprezentanci naszego regionu zdobyli jeszcze dwa brązowe – w rzucie dyskiem Robert Urbanek (61,22 m) oraz w skoku wzwyż Robert Wolski (2,13 m.) oboje reprezentują MKLA Łęczyca. Ponadto bardzo dobry występ zaliczył dobrze znany czytelnikom Serwisu ze startów w GP Łodzi 2011 – Tomasz Osmulski, który w rywalizacji na 5000 m ustanowił nowy rekord życiowy 14:28:23 i zajął 9 miejsce. Natomiast jeden z najlepszych zawodników świata na dystansie 800 metrów Adam Kszczot zajął 6 miejsce w biegu na … 400 m.