Konkurs „PRZEŚCIGNĄĆ ZIMĘ”

Sezon biegowy dobiega końca. Aby zachęcić Was do biegania, nawet wtedy kiedy temperatura za oknem spada poniżej 0 stopni, portal Do>More przygotował dla Was KONKURS. Biegaczy, którzy założą na domore.pl swoją akcję biegową i do 6 grudnia 2011 roku zbiorą największą kwotę na wybrany przez siebie cel charytatywny wyróżnimy książkami „Mój pierwszy maraton” – najnowszą propozycją wydawnictwa Buk Rower autorstwa Tima Rogersa. Książka zawiera cenne wskazówki, które pomogą Wam przygotować się do startu w maratonie.

W Mikołajki – 6 grudnia zostaną ogłoszone wyniki. Wyniki zostaną zamieszczone na domore.pl w zakładce Aktualności oraz na fanpage’u portalu na Facebook’u.

Przed Wami listopadowe biegi niepodległości oraz biegi mikołajkowe, w których możecie sprawdzić swoją kondycję i zorganizować akcję na domore.pl.

Co zrobić?

– Wejdź na www.domore.pl wybierz organizację charytatywną lub cel, który chcesz wesprzeć.

– Załóż stronę akcji – opisz swoją przygodę z bieganiem, zamieść zdjęcie i wyjaśnij dlaczego chcesz, aby znajomi wsparli Twoją akcję.

– Poinformuj znajomych przesyłając im link do Twojej strony akcji i poproś o wsparcie, dzięki któremu zyskasz dodatkową motywację do treningów w zimne jesienne dni.

Z Do>More możecie Biegać, Pomagać i WYGRYWAĆ!

Szczegóły konkursu znajdziecie na domore.pl w Aktualnościach.

Aleksandra Wszołek

Powiązane Posty