MORORUN przeniesiony na 2021 r.

Niestety, w związku z obecną sytuacją, zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczny MORORUN czyli 8. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego. Robimy to z wielkim bólem serca, gdyż ta edycja miała być udoskonaleniem największego wydarzenia sportowego w naszym mieście. Zmieniona nazwa, odświeżona identyfikacja wizualna oraz dwie nowe kategorie to tylko niektóre z niespodzianek, jakie dla Was przewidzieliśmy. Ale oczywiście dobro i zdrowie nas wszystkich jest w tej chwili najważniejsze. Dlatego ta decyzja wydaje się być najwłaściwsza. Jednocześnie mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w następnym roku, a Wasze wyniki będą jeszcze lepsze, bo macie ponad 15 miesięcy na przygotowania. Już teraz bowiem zapowiadamy i zapraszamy Was na MORORUN, który odbędzie się w 2021 roku!
W związku z tym, wszyscy zawodnicy, którzy zdążyli się już zapisać, automatycznie zostali przepisani na przyszły rok. Istnieje również możliwość rezygnacji i otrzymania zwrotu wpisowego. Osoby chcące skorzystać z tego rozwiązania, prosimy o kontakt mailowy na adres: bieg@aleksandrow-lodzki.pl .
Publikujemy Wam również harmonogram wpłat i zapisów dotyczący przyszłorocznego biegu:
Opłata startowa:

bieg na dystansie 5 km: – zgłoszenie on-line do dnia 7 sierpnia 2021 r. — 30 zł, – zgłoszenie w biurze zawodów — 50 zł,
• bieg na dystansie 21,097 km: – I termin do 31 marca 2020 r. — 50 złotych, II termin do 31 maja 2021 r. — 65 złotych, III termin do 7 sierpnia 2021 r. — 80 złotych, IV termin 14 i 15 sierpnia 2021 r. — 110 złotych.

Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej. Mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.
Do zobaczenia za rok!

Powiązane Posty