Mistrzyni Świata walczy z rakiem! Trwa zbiórka dla Patrycji Bereznowskiej na Pomagam.pl

Patrycja Bereznowska, wybitna biegaczka długodystansowa i rekordzistka świata potrzebuje pomocy w walce z rakiem. Zdiagnozowano u niej złośliwego raka piersi. Trwa zbiórka na portalu Pomagam.pl, aby sfinansować kosztowną immunoterapię oraz rehabilitację.

Patrycja Bereznowska to znana biegaczka długodystansowa oraz wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy, startująca w barwach Wieliszew Heron Team. Niestety zmaga się z najtrudniejszym wyzwaniem w swoim życiu. W marcu tego roku zdiagnozowano u niej złośliwego raka piersi trój ujemnego. Obecnie jest w trakcie badań i przygotowań do chemioterapii, a następnie operacji. Zawodniczka stara się o kosztowną immunoterapię, która rzadko jest refundowana przez NFZ.

  • Zebrane fundusze planuję przeznaczyć na koszty rehabilitacji, suplementację, specjalistyczną dietę i powrót do mojego aktywnego stylu życia. Przerwę związaną z leczeniem zamierzam wykorzystać na napisanie wciąż odwlekanej ale wymarzonej książki. Dzięki Waszym wpłatom będzie to łatwiejsze. Dziękuję za wsparcie! – pisze Patrycja na stronie zbiórki.

Całe życie Patrycji jest związane z pasją do sportu i jeździectwa. Zawodowo trenuje i zajeżdża konie, a także trenuje biegaczy. Przerwa w aktywnym stylu życia, spowodowana chorobą, jest dla niej wyjątkowo trudna. Chce wykorzystać ten czas na napisanie książki, co było jej marzeniem od dawna. Jednak aby mogła wrócić do pełni sił i do swojej pasji, potrzebuje naszej pomocy. Kosztowna immunoterapia, rehabilitacja, specjalistyczna dieta i suplementacja to wydatki, które przekraczają jej możliwości finansowe.

Razem możemy pomóc Patrycji wrócić do zdrowia i realizować swoje pasje. Wsparcie finansowe jest niezbędne, aby mogła sfinansować kosztowną terapię i rehabilitację. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na zbiórkę na portalu Pomagam.pl.

Patrycja na trasie Trail Kamieńsk 2024

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/nwf6f4

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl.

Powiązane Posty