Medale na I Łódzkie Biegi Urodzinowe i marsz Nordic Walking

Już ponad 140 osób zapisało się na I Łódzkie Biegi Urodzinowe i marsz Nordic Walking organizowane w Parku 3 Maja w dniu 28 lipca przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi z okazji 590 rocznicy nadania praw miejskich. Dla 50 najszybszych „kijkarzy” i 100 pierwszych biegaczy przewidziane zostały specjalnie wybite okolicznościowe medale. Ich produkcja właśnie trwa. Spośród chętnych do uczczenia „urodzin” Łodzi na sportowo, którzy do 20 lipca do udziału w biegach zarejestrowali za pośrednictwem strony http:www.mosir.lodz.pl Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi rozlosuje 15 wejściówek (z każdej będą mogły skorzystać 4 osoby) do jedynego w Łodzi wakeparku (http:www.wakeandroll.pl) na Stawach Stefańskiego. W najbliższych dniach szczęśliwcy, którzy wylosowali wejściówki będą poinformowani drogą meilową o miejscu, terminie i sposobie ich odbioru.

Osoby, które jeszcze nie zapisały się na I Łódzkie Biegi Urodzinowe i marsz Nordic Walking, a chcą wziąć w nich udział, nadal mogą zgłosić swój akces za pośrednictwem strony internetowej http:www.mosir.lodz.pl lub bezpośrednio przed rozpoczęciem I Łódzkich Biegów Urodzinowych i marszu Nordic Walking. (zapisy na miejscu i odbiór pakietów startowych osób zarejestrowanych za pośrednictwem strony internetowej w Biurze Zawodów w Parku 3 Maja. Zapisy na marsz Nordic Walking od godziny 9.00 do 10.00, zapisy na biegi dziecięce do godziny 11.15, a chętni na bieg główny powinni zameldować się w Biurze Zawodów do godziny 11.30)

Dystans każdego z I Łódzkich Biegów Urodzinowych i marszu Nordic Walking będzie nawiązywał do rocznicy powstania naszego miasta. Koronny, bieg główny i marsz Nordic Walking odbędą się na dystansie 5900 metrów. Dla przedszkolaków przewidziany jest dystans 59 metrów, a uczniowie szkól podstawowych i gimnazjów do pokonania będą mieli dokładnie tyle metrów, ile lat liczy sobie Łódź. 

Oprócz rywalizacji sportowej, równie ważny jest element spotkania i atmosfery pikniku rodzinnego. Dlatego też zapraszamy całe rodziny z dziećmi, które będą mogły rywalizować na specjalnie przygotowanych dystansach.

Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane upominki, między innymi wejściówki na pływalnię „Wodny Raj” i wakeparku oraz karnety na wypożyczenie sprzętu pływającego na „Stawach Jana”.

Strona organziatora: www.mosir.lodz.pl

Powiązane Posty