VI Majowy Piknik Sportowy – startują zapisy do biegów dla dzieci

Tradycyjnie w majowy weekend odbędzie się Majowy Piknik Sportowyw ramach którego rozegrane zostaną biegi dla dzieci. W tym roku zmagania na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym Zbyszko zaplanowane są na 3 maja, a najmłodsi biegacze rywalizować będą na trzech dystansach: dla przedszkolaków 150 m, dla szkół podstawowych (klasy 1 – 3) – 500 m i (klasy 4 – 6 ) – 800. Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymają pamiątkowe medale. Start dzieci zaplanowany jest po zakończeniu biegu głównego i marszu nordic walking oraz pokazów przygotowanych przez KJ Zbyszko. Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji „Zbyszko”, dzieci oprócz wystartowania w biegu będą mogły m.in. pojeździć na kucykach, poskakać na trampolinach.

Zapisy do biegów dziecięcych startują 15 kwietnia i odbywać się będą poprzez stronę www.zapisy.inessport.pl, a dla każdej grupy wiekowej wprowadzony zostaje limit 50 zawodników. W przypadku jego wykorzystania w dniu zawodów nie będą przyjmowane zgłoszenia – start jest bezpłatny.  Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym (gmina Nowosolna). W momencie zapisów (weryfikacji w biurze zawodów) oraz podczas biegu obecność rodzica lub opiekuna prawnego jest obowiązkowa.

Do biegu głównego zgłaszać można się poprzez formularz dostępny na stronie Majowego Pikniku Sportowego. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.majowy.biegampolodzi.pl oraz na facebooku.

 

foto: Foto Doktorek

Powiązane Posty