V Majowy Piknik Sportowy z Fundacją Krwinka

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka” kolejny rok jest partnerem organizacyjnym Majowego Pikniku Sportowego, który odbędzie się 3 maja 2015 roku w Wiączyniu Dolnym. Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji „Zbyszko” znajdować się będzie punkt informacyjny Fundacji, gdzie można uzyskać informacje o działalności Fundacji i zapisać się do „Drużyny Krwinki”, której sportowcy w czerwonych koszulkach z logo organizacji (tzw. Krwinkoszulkach) propagują ideę niesienia pomocy dzieciom onkologicznie chorym.

Wolontariusze Krwinki gwarantują znakomity doping wszystkim startującym. Będą prowadzić punkty obsługi zawodników oraz wręczać medale uczestnictwa. Komisja wyłoni kolejnego zwycięzcę fundacyjnej nagrody przechodniej „Brylantowy Technik Nordic Walking”.

Przypominamy, iż do biegu głównego oraz marszu nordic walking można zgłaszać się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.majowy.biegampolodzi.pl Zgłoszenia do biegów młodzieżowych przyjmowane będą w dniu zawodów, więcej informacji podamy w komunikacie przed zawodami.

Informacji o Fundacji Krwinka szukajcie na www.krwinka.org

Powiązane Posty