V Majowy Piknik Sportowy – 3 maja 2015 r.

3 maja 2015 roku po raz piąty odbędzie się Majowy Piknik Sportowy, którego start i meta zlokalizowane będą na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym koło Łodzi. To już kolejna edycja Majowego Pikniku Sportowego, która odbędzie się na terenie Centrum, cieszy co raz większa liczba startujących zawodników, ale również liczba kibiców którzy w dniu imprezy odwiedzają nasz ośrodek–mówi Katarzyna Głowacka z CSR “Zbyszko”-dodając Wzorem poprzednich edycji dla wszystkich uczestników i ich kibiców przygotowujemy emocjonujące pokazy jeździeckie, a nasi kucharze zadbają o smaczne potrawy z grilla. 

Trasa biegu i marszu wytyczona będzie na terenie urokliwego Lasu Wiączyńskiego, a zawodnicy do pokonania będą mieli dystans 10 km ze startem i metą na terenie ośrodka „Zbyszko”. Po zakończeniu rywalizacji w Biegu Majowym oraz Mistrzostwach Ziemi Łódzkiej w nordic walking odbędą się biegi dziecięce. Majowy Piknik Sportowy do idealna forma na aktywne spędzenie ostatniej niedzieli weekendu majowego, co roku na starcie stają całe rodziny, biorące udział w biegu, marszu czy biegach dziecięcych wszyscy nawzajem się dopingują  – mówi  Bartłomiej Sobecki organizator imprezy. 

W ramach Majowego Pikniku Sportowego odbędzie się uroczysta dekoracja zawodników startujących w Grand Prix Łódź City Trail oraz GP Łodzi w nordic walking.

Zgłoszenia do V Majowego Pikniku Sportowego startują 9 marca, szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.majowy.biegampolodzi.pl 

Powiązane Posty