Majowy Piknik Sportowy z Fundacją Krwinka

Podczas III Majowego Pikniku Sportowego, który zostanie rozegrany 5 maja w Wiączyniu Dolnym koło Łodzi wzorem ubiegłorocznej edycji wolontariusze Fundacji Krwinka będą dopingować wszystkich startujących. Ponadto na terenie Centrum Sportu i Rekreacji „Zbyszko” znajdować się będzie punkt informacyjny Fundacji w którym m.in. będzie można zapisać się do drużyny Krwinki oraz uzyskać informacje o jej działalności. Podczas Majowego Pikniku Sportowego zarówno w biegu jak i marszu zostanie przeprowadzona klasyfikacja dla zawodników startujących w barwach Fundacji Krwinka, której celem jest integracja wszystkich jej członków. W planach jest m.in. wspólne zdjęcie wszystkich zawodników i zawodniczek w charakterystycznych czerwonych koszulkach. Warunkiem sklasyfikowania jest udział w conajmniej jednej imprezie poprzedzającej Majowy Piknik Sportowy w barwach Fundacji Krwinka.

Przypominamy, iż do biegu głównego oraz marszu nordic walking można zgłaszać się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w dziale Majowy Piknik Sportowy na stronie www.biegampolodzi.pl. W zawodach obowiązuje limit 300 uczestników, na dzień dzisiejszy na liście startowej jest prawie 240 zawodników.

Zgłoszenia do biegów młodzieżowych przyjmowane będą w dniu zawodów, więcej informacji podamy w komunikacie przed zawodami. 

Formularz zgłoszeniowy

Strona zawodów

Strona Fundacji Krwinka

 

Powiązane Posty