Majowy Piknik Sportowy w CSR „Zbyszko”

Serdecznie zapraszamy na IV Majowy Piknik Sportowy, który po raz kolejny odbędzie się w CSR „ZBYSZKO” w Wiączyniu Dolnym. W tym roku mamy nadzieję, że liczba startujących będzie jeszcze większa niż w poprzednich edycjach. Sportowy charakter Ośrodka doskonale komponuje się z ideą Pikniku. Oprócz samego biegu i marszu, przygotowany został szereg atrakcji dla odwiedzających. „Tegoroczna edycja jest już trzecią organizowaną w CSR „Zbyszko”. Jednak po raz pierwszy start i meta biegu i marszu zlokalizowane będą w samym sercu naszego ośrodka. Każdy z Naszych Gości znajdzie coś dla siebie. Nasi kucharze zapraszają na grilla, gdzie serwowane będą soczyste, pieczone mięsa. Oprócz atrakcji kulinarnych, przygotowalismy dla wszystkich niespodziankę, która umili pobyt na terenie ośrodka” zachęca Emilia Wójcik Dyrektor CSR „Zbyszko” .

Jak co roku podczas Majowego Pikniku Sportowego nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez KJ „Zbyszko” – zgodnie z duchem sportu oraz atmosferą wydarzenia dla wszystkich uczestników zaprezentujemy emocjonujące pokazy jeździeckie. Ponadto do dyspozycji Gości będą profesjonalni instruktorzy, którzy zaoferują swoją pomoc w sprawach związanych zarówno ze sportem jeździeckim, jak i z jazdą rekreacyjną. Pamiętając o dzieciach oferujemy również oprowadzanki oraz pogawędki o kucach i kucykach pony, które cieszą się największym powodzeniem wśród najmłodszych zapewnia Maria Antosiewicz – Połeć Dyrektor KJ Zbyszko.

Do biegu głównego oraz marszu zzapisało się już prawie 300 zawodników, do czwartku można zgłaszać się do zawodów poprzez formularz dostępny na stronie Majowy Piknik Sportowy, zapisy do biegów dziecięcych przyjmowane będą w dniu zawodów – obowiązuje limi 150 dzeici.

Szczegółowe informacje o Centru Sportowo Rekreacyjnym Zbyszko dostępne są na stronie www.centrumzbyszko.com.pl oraz na naszym  facebooka.

 

do zobaczenia

zespół CSR „ZBYSZKO”

Powiązane Posty