Łódzka Piątka dopiero w 2021 roku!

Drodzy zawodnicy, jest nam bardzo przykro ale musimy przełożyć Łódzką Piątkę na 2021 rok. Do samego końca walczyliśmy o ten bieg, wielu z Was szykowało się na kolejny event z nami. Tym razem nie damy rady…
Głównym problemem jest sytuacja związana z covid. Pojawiły się zupełnie nowe wytyczne ze strony służb porządkowych, których w tym terminie nie jesteśmy w stanie spełnić. Do tego dochodzą problemy w obsługą techniczną biegu. Podmioty, które wcześniej chętnie nas wspierały, dziś w obawie o zdrowie nagle rezygnują. Utrzymanie poziomu organizacyjnego a przede wszystkim waszego bezpieczeństwa co jest dla nas priorytetem, w tych warunkach byłoby niemożliwe.
Wiemy, że to bardzo późno, wiemy o tym, że zwiększaliśmy limit niedawno, ale wtedy byliśmy pewni że bieg dojdzie do skutku.
Włożyliśmy w przygotowania wiele wysiłku, odbyliśmy kilkanaście spotkań, poświęciliśmy na przygotowania wiele dni, niestety.
Zwracamy wam pieniądze bezwłocznie, lub możecie skorzystać z innego naszego biegu, otrzymując voucher.
Jedne biegi dochodzą do skutku inne nie. Mamy jednak ogromną nadzieję, że spotkamy się z Wami jeszcze wiele razy. Tym razem niestety nie ;(
Jak będzie wyglądała przyszłość, biorąc pod uwagę wszystkie nowe aspekty. Może być naprawdę ciężko…
W kwestiach formalnych prosimy o kontakt mailowy:rajsport.sieradz@gmail.com

zespół organizacyjny

Łódzkiej Piątki

Powiązane Posty