LKS Koluszki podbija Konin

W samo południe, w upale, na stadionie miejskim w Koninie, rozegrano kilka biegów ulicznych w ramach 13. Ogólnopolskich Biegów Milowego Słupa. Trenujący pod okiem Antoniego Tomczyka zawodnicy LKS Koluszki spisali się znakomicie, zajmując miejsca na podium i tuż obok. Był to jeden z najlepszych startów w historii tych biegów. W biegu juniorów do lat 19 świetnie pobiegł Mariusz Jezierski, który pewnie pokonał kilkudziesięciu zawodników zajmując na dystansie 2 kilometrów pierwsze miejsce. 13. był Mateusz Koziarski
W biegu chłopców szkół gimnazjalnych na 1500m. Patryk Stypułkowski zajął wśród ponad 140 zawodników trzecie miejsce, 12. Daniel Toporek.
W biegu głównym na 10 kilometrów, Krzysztof Pietrzyk zajął IV miejsce przegrywając miejsce na „pudle” z zawodnikiem z Ukrainy. Monika Glonek wśród pań zajęła 8. miejsce.