Kleszczowska Dziesiątka po raz czwarty!

Kleszczowska Dziesiątka po roku przerwy odbędzie się już w niedzielę. W ramach imprezy rozegrany zostanie bieg na dystansie 10 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy biegu głównego do pokonania będą mieć nową trasę, która w całości prowadzi po terenach Gminy Kleszczów. Dla niezdecydowanych zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zapisać będzie można się w dniu biegu w biurze zawodów na terenie Gminnego Stadionu w Kleszczowie.

Kleszczowskie Animalia

W niedzielę odbędą się Kleszczowskie Animalia czyli impreza, której celem jest przybliżenie życia zwierząt. W programie m.in. wystawa psów, kotów, targi staroci oraz strefa rozrywki. Wszystko to czekać będzie na Was na mecie Kleszczowskiej Dziesiątki.

Zmiana organizacji ruchu

W związku z „Kleszczowską Dziesiątką” wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu. W godzinach 13:00 – 15:00 – zamknięte zostaną ulice Sportowa, Ustronna, Miła, Leśna, Wschodnia, Źródlana, Kwiatowa, Spacerowa i Szafirowa oraz Słoneczna/Diamentowa (1921E) i Długa(3915E)

Organizatorem 4. Kleszczowskiej Dziesiątki jest LKS Omega Kleszczów, Gmina Kleszczów oraz Solpark Kleszczów. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu biegu na Facebook’u.

Program zawodów:

10:00 – otwarcie biura zawodów

11:00 – zamknięcie biura zawodów dla dzieci

11:30 – start biegów dla dzieci (stadion)

12:15 – zamknięcie biura zawodów

13:00 – start Kleszczowskiej Dziesiątki – start/meta z dziedzińca Solparku

14:30 – dekoracja biegów dla dzieci

14:45 – dekoracja Kleszczowskiej Dziesiątki

15:00 – zakończenie imprezy

Powiązane Posty