IX Światowy Dzień Biegania 2012

W niedzielę 11 listopada 2012 o godzinie 11.00, odbędą się ostatnie zawody biegowe z cyklu VIII Grand Prix Arturówka.  Tym razem miłośników biegania zapraszamy na coroczne tradycyjne święto wszystkich biegaczy – Światowy Dzień Biegania. W biegu panowie do pokonania będą mieli 10, a panie 5 kilometrów. Dla zawodników to okazja do prawie godzinnego biegu wśród największego kompleksu leśnego Łodzi. Trasa biegu poprowadzona została na 5 kilometrowej pętli wokół rezerwatu „Las Łagiewnicki”. I choć cały las zaliczany jest do administracyjnego obszaru miejskiego, to daleko tu do miejskiego zgiełku i kurzu. Start w zawodach z powodzeniem można potraktować jako godzinną inhalację najświeższym powietrzem dostępnym w granicach miasta. 

Start i meta biegu usytuowane zostały przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji „Arturówek”.  Dla wszystkich uczestników przewidziano poczęstunek oraz udział w losowaniu upominków. Zwycięzcy otrzymają nagrody i dyplomy.

W trakcie podsumowania biegu odbędzie się uroczyste rozdanie pucharów zwycięzcom tegorocznego cyklu biegowego VIII GRAND PRIX ARTURÓWKA.

Biuro zawodów czynne będzie w dniu 11.11.2012r. od godz. 9.00  do godz. 10.30 w ośrodku MOSiR, Łódź, ul. Skrzydlata 75 (Arturówek). 

Szczegółowy regulamin imprezy i zapisy na stronie: www.kbarturowek.pl. Organizatorem imprezy jest Klub Biegacza „Arturówek” Łódź. Współorganizatorem: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Powiązane Posty