II Bieg Wzniesień Łódzkich – 26 września 2020 r.

Podczas pierwszej edycji – 21 września 2019 r. przywitaliśmy jesień wspólnie z 300 zawodnikami. Pragniemy porwać Was z asfaltowych tras, na których oddycha się smogiem, na piękne ścieżki, pełne podbiegów i zbiegów, rodem z górskich okolic. Postanowiliśmy wykorzystać potencjał Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, do których mamy ogromny sentyment.
Jesteśmy bardzo zaangażowani w działania proekologiczne – i tutaj też zadbamy o to, by rywalizacja uczestników nie zakłóciła spokoju okolicznej przyrody, która jest dla nas najważniejsza.

Regularnie bierzemy udział w biegach terenowych, ale musimy zazwyczaj pokonać długą drogę na linię startu. Tym razem mieszkańcy Łodzi i okolic będą mogli przyjechać nawet autobusem miejskim, aby zmierzyć się z wymagającą trasą, doświadczyć piękna przyrody oraz zdrowo rywalizować – mówi Martyna Zapolska – współorganizatorka zawodów z nieformalnego Stowarzyszenia Promocji Sportu i Aktywności – Droga wolna.

Podczas II Biegu Wzniesień Łódzkich ustalono limit 500 dorosłych uczestników na dystansie 7 km. Trasa będzie taka sama, jak podczas pierwszej edycji. Dodatkowo zaplanowano zawody dla 100 dzieci na 4 krótkich dystansach.
Zapisy na stronie www.zapisy.inessport.pl

Wydarzenie na Facebook’u – dołącz do nas!

Powiązane Posty