II Bieg i Marsz Urodzinowy

27 lipca 2014 od godziny 10:00 przy ul. Małachowskiego 5 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na II Biegi Urodzinowe i Marsz Nordic Walking. Dystans każdego Łódzkiego Biegu Urodzinowego i marszu Nordic Walking będzie nawiązywał do rocznicy powstania naszego miasta. Koronny, bieg główny i marsz Nordic Walking odbędą się na dystansie 5910 metrów. Dla przedszkolaków przewidziany jest dystans 59 metrów i 10 cm, a uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów do pokonania będą mieli dokładnie tyle metrów, ile lat liczy sobie Łódź czyli 591. Dla 50 najszybszych „kijkarzy” i 150 pierwszych biegaczy przewidziane są specjalnie wybite okolicznościowe medale.

Oprócz rywalizacji sportowej, równie ważny jest element spotkania i atmosfery pikniku rodzinnego. Dlatego też zapraszamy całe rodziny z dziećmi, które będą mogły rywalizować na specjalnie przygotowanych dystansach. 

Nasza impreza to nie tylko biegi i marsze. Od godziny 10:00 będzie można spotkać się z najlepszymi piłkarzami plażowymi z najbardziej utytułowanej polskiej drużyny beach soccerowej Grembach Łódź. Będzie można skorzystać rad i doświadczenia reprezentantów Polski Bogusława Saganowskiego czy Witolda Ziobera. Niewykluczone, że na imprezie pojawi się  Dejan Stanković uważany za najlepszego piłkarza Europy tej widowiskowej odmiany footballu. 

Na drugim boisku, tym razem do siatkówki plażowej, będzie można spotkać się z najlepszymi łódzkimi siatkarkami i siatkarzami plażowymi ze szkoły Marcina Gortata. Serdecznie zachęcamy do rozegrania towarzyskich spotkań. 

Kolejną sportową atrakcją będą mini turnieje i możliwość podszlifowania formy w badmintona. Klub sportowy „Wolant” zaprasza na  wspólne treningi do Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7. 

Zarówno dla uczestników jak i zwycięzców konkurencji biegowych i Nordic Walkingowych przewidziane są atrakcyjne nagrody. 

Więcej szczegółów opublikujemy w najbliższych dniach. 

Serdecznie zapraszam

Maciej Tracz

MOSIR ŁÓDŹ

Powiązane Posty