DOZ Maraton Łódź już 24 kwietnia!

Po trzech latach oczekiwania, powoli zbliżamy się do startu w 10. DOZ Maraton Łódź Ostatnia chwila aby zapisać się do udziału w Jubileuszowej 10. edycji imprezy!. Do wyboru są trzy dystanse: maraton, 10 km oraz sztafeta półmaratońska i ekiden. Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy warto pobiec w Łodzi, przeczytajcie argumenty Organizatorów, zobaczcie medale i koszulki!

  1. W opinii uczestników poprzedniej edycji – organizacja na piątkę!
  2. Finisz w Atlas Arenie przy pięknej oprawie multimedialnej 🎵
  3. Na trasie ponad 30 punktów kibicowania 📢
  4. Trasa szybka, ciekawa i tak poprowadzona, że nie ruszając się z miejsca, można kibicować jednemu zawodnikowi widząc go na starcie, na 11 km, na 34 km i podczas finiszowych metrów.
  5. Wśród uczestników sztafet Ekiden – czyli na trasie 42 km 195m, będziecie mogli zobaczyć gwiazdy sportu, rywalizujące w dwóch sztafetach „Olimpijczyków Letnich” i „Olimpijczyków Zimowych” a wśród nich: Robert Korzeniowski, Adam Kszczot, Zenon Jaskuła, Wanda Panfil, Jan Huruk, Dorota i Mariusz Siudek, Kasia Bachleda Curuś, Zbigniew Bródka, Tomasz Sikora.
    Poza tym:

W pakiecie maratończycy dostaną super jakości koszulkę a medal, który zawiśnie ma szyjach finiszujących maratończyków jest po prostu piękny-sami zobaczcie a właściwie, zapiszcie się, wystartujcie i powieście ten piękny medal w swojej domowej kolekcji.

Zapisz się już dziś – www.lodzmaraton.pl

zdjęcie: materiały organizatora

Powiązane Posty