Darmowe treningi biegowe pod okiem olimpijczyka!

Zajęcia biegowe Zielonej Łodzi – bezpłatne, ogólnodostępne i nie wymagające zapisów – będą odbywać się od 13 października, w każdą środę i czwartek, w dwóch lokalizacjach.

Organizowane na otwartym powietrzu treningi dedykowane są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. To doskonała okazja do poprawy kondycji, udoskonalenia techniki biegu oraz rozładowania stresu. Bieganie jest doskonałym i prostym sposobem na dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne, a trening w grupie to lepsza mobilizacja i zabawa.

Treningi biegowe Zielonej Łodzi
Treningi środowe (godz. 18, park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej) poprowadzi Piotr Kędzia – olimpijczyk z Aten i Pekinu. Zajęcia czwartkowe (godz. 17.15, park 3-go Maja, zbiórka na parkingu przy hali sportowej MOSiR, u zbiegu ul. Małachowskiego i Konstytucyjnej) odbędą się pod okiem Ewy Ochmańskiej.

Zajęcia trwają 60-75 minut. Liczba miejsc nieograniczona. Pierwszy cykl obejmuje 10 treningów – od 13 października do końca roku. Organizatorzy zachęcają do regularnego udziału w zajęciach, ale do treningów można dołączyć w dowolnym momencie, nawet jednorazowo.

Powiązane Posty