Biegamy i chodzimy po Lesie Łagiewnickim

W najbliższą niedzielę odbędą się drugie zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi, które rozegrane zostaną na terenie lasu Łagiewnickiego. Biegacze oraz miłośnicy nordic walking będą mieli do pokonania dwie pętle o łącznym dystansie 10 km. Cykl Biegam i Chodzę po Łodzi to cztery imprezy rozgrywane na przemian w Parku na Zdrowiu i Lesie Łagiewnickim. Zawodnicy rywalizują w kategoriach wiekowych, w których podczas poszczególnych startów walczą o punkty. Do klasyfikacji końcowej wliczane będę trzy najlepsze starty.
Wśród wszystkich sklasyfikowanych zawodników rozlosowany zostanie zegarek Garmin Forerunner 310 xt, natomiast pośród wszystkich, którzy wystartowali co najmniej raz w całym cyklu, wylosowany zostanie Garmin Forerunner 110, obie nagrody ufundowane przez Garmin Łódź. Ponadto wśród wszystkich startujących w niedzielnej imprezie rozlosujemy bony o wartości 50 zł do sklepu ADS Sport&Music, przejazdy Taxi Plus oraz vouchery do Parku Linowego w Arturówku.
Biuro niedzielnych zawodów oraz start i meta zlokalizowane będą przy ulicy Wycieczkowej 105 w Łodzi (naprzeciwko szpitala). Szczegółowe informacje o zawodach, mapka trasy oraz regulamin znajdują się na stronie www.biegampolodzi.pl

Na miejsce zawodów można dojechać autobusem linii 51 z pl. Dąbrowskiego – przystanek docelowy „sanatorium”. Na zmotoryzowanych zawodników w okolicy startu/meta znajduje się parking, w przypadku jego zapełniania proponujemy zostawić samochody na tzw. kaloryferze – oddalony od biura zawodów ok 1 km.

Medale GP Łodzi
Osoby które nie odebrały jeszcze medali za tegoroczne GP Łodzi, będą mogły to zrobić w biurze zawodów po zakończeniu imprezy.

Program zawodów:
9:00 – otwarcie biura zawodów
9:45 – rozgrzewka nordic walking z LZS Justynów
10:00 – zamknięcie biura zawodów dla nordic walking
10:30 – zamknięcie biura zawodów dla biegaczy
10:30 – start marszu nordic walking
11:00 – start biegu
12:15 – losowanie nagród wśród wszystkich startujących
12:35 – zakończenie imprezy

Powiązane Posty