Biegam po Łodzi w Parku na Zdrowiu z Holenderskim akcentem

W minioną niedzielę na terenie Parku na Zdrowiu odbyły się trzecie zawody z cyklu Biegam po Łodzi na dystansie ~10 km. Na starcie stanęło ponad 100 zawodników i zawodniczek z regionu łódzkiego i … Holandii. William Verheul z Utrechtu zajął bardzo dobre 3 miejsce ulegając jedynie faworytom biegu – Krzysztofowi Pietrzykowi z Koluszek – pierwsze miejsce open oraz Mateuszowi Pacholcowi z Łodzi, który był drugi. Wśród kobiet wygrała Sylwia Badowska z Łodzi przed Mileną Grabską – Gzegorczyk z Pabianic i Patrycji Włoch z Łodzi. Cieszy fakt, że na starcie zawodów pojawiła się spora grupa debiutantów, którzy po raz pierwszy brali udział w zawodach lub

Po biegu odbyło się tradycyjne losowanie upominków od partnerów (garmin.lodz.pl, Vera Sport, Taxi Plus oraz Efektima, ADS Sport&Music) , na które oczekiwała spora grupa uczestników pomimo opadów deszczu.

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć autorstwa INES – niestety tym razem wygrała z nią pogoda i do publikacji nadaje się tylko mała część zdjęć.
Galeria by INES

Galeria by Runningsucks.pl

Wyniki

Zapraszamy na ostatnie zawody z cyklu Biegam po Łodzi, które odbędą się 16 września na terenie Lasu Łagiewnickiego – szczegóły już w krótce.

Powiązane Posty