Biegam i Chodzę po Łodzi 2013 – czwarta odsłona

W najbliższą niedzielę odbędą się ostatnie zawody z letniego cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013. Tym razem po raz drugi spotykamy się w Lesie Łagiewnickim, gdzie biegacze pokonają dwie 5 km pętle, a kijkarze jedną. Bieg główny oraz marsz poprzedzi rywalizacja najmłodszych uczestników, którzy rywalizować będą w trzech grupach wiekowych: przedszkolaki, szkoła podstawowa klasy 1-3 i 4-6. Wszystkie osoby, które nie dokonały zgłoszenia poprzez formularz z zgłoszeniowy do zawodów zapraszamy do biura zawodów (od strony ul. S. Działki), które czynne będzie od godziny 9:15. Przypominamy, że uroczyste podsumowanie cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi odbędzie się w dniu 24 listopada podczas pierwszych zawodów w ramach Grand Prix Łodzi 2014.

Podczas najbliższych zawodów wszyscy biegacze i kijkarze będą mogli po zawodach kibicować miłośnikom psich zaprzęgów, którzy od godziny 14 będą rywalizować na tej samej trasie w Zawodach Psich Zaprzęgów „Alaksa”. Chętne osoby będą mogły wraz ze swoimi psami wziąć udział w zawodach – szczegóły na www.zaprzęgowe.info. 

Ps. wszyscy biegacze i kijkarze proszeni są o pozostawienie samochodów na terenie parkingu przy ul. Wycieczkowej (kaloryfer)

Program zawodów:

9:15 – otwarcie biura zawodów

10:00 – zamknięcie biura zawodów dla nordi walking

10:15 – zamknięcie biura zawodów dla dzieci

10:30 – start nordic walking

10:35 – start biegów dziecięcych

11:00 – zamknięcie biura zawodów dla biegaczy

11:30 – start biegu 

13:00 – zakończenie zawodów Biegam i Chodzę po Łodzi 

Powiązane Posty